Dagelijks de beste kunstgras deals

Huidig bod

€ 1550

Bied mee

Kunstgras GRS 15

Echtheid Zachtheid
€ 11.95

€ 9.95

Bekijken

Kunstgras Soft 25

Echtheid Zachtheid
€ 16.50

€ 13.50

Bekijken

Kunstgras Velvet 35

Echtheid Zachtheid
€ 19.95

€ 15.95

Bekijken

Zo werkt onze kunstgrasveiling

Wij bieden restpartijen, gebruikt kunstgras en coupons aan voor een aantrekkelijke prijs
Registreer je voor een gratis account
en bied mee
Leg het zelf a.d.h.v. leginstructies. Voor nieuw kunstgras bieden wij eventueel legservice aan

Mis nooit meer een goede deal!

Meld je dan aan voor onze e-mailnotificaties.

Privacy beleid

Bekijk onze meest recente kunstgras projecten

Bekijk alle projecten

Veelgestelde vragen

Ja, indien gewenst komen wij het kunstgras aan huis leveren. Hier zijn mogelijk (afhankelijk van gewenste leverdatum en de grootte van de order) extra kosten aan verbonden. Wanneer je voor 12:00 besteld kunnen wij de volgende werkdag al leveren.
Binnen onze kunstgrasveiling bieden wij vaste stukken of rollen kunstgras aan. Jij kunt meebieden op deze producten, nadat je het hoogste bod hebt uitgebracht krijg je 24 uur de tijd om het product aan te schaffen tegen de geboden prijs. Mogelijke bezorgkosten zijn niet inbegrepen en worden bij het afrekenen toegevoegd aan de order.
Ja! Wij bieden aanlegservice aan voor tuin of trapveld. Vraag nu nog een gratis offerte aan! Ook bieden wij zeer uitgebreide leginstructies in tekst en video waarmee jij zelf eenvoudig het kunstgras kunt leggen, klik hier voor deze leginstructies.
Kunstgras Veiling

Over kunstgrasveiling

Kunstgras. Steeds meer mensen willen kunstgras. Steeds meer mensen kiezen ook bewust voor kunstgras. Maar kunstgras is soms nogal aan de prijs. Wij vinden dat dat anders moet. Goedkoop kunstgras kopen doe je dan ook bij Kunstgrasveiling. Sinds 2014 actief op de markt van kunstgras, niet alleen in het verkopen van betaalbaar kunstgras, maar ook in het aanleggen van sportvelden en tuinen.

Wij bieden kwalitatief goed, maar goedkoop kunstgras. Gun jij spullen graag een tweede leven? Wij kopen ook gebruikt kunstgras op, door heel Europa. Uiteraard alleen kunstgras dat na wat reparaties en een goede reiniging weer prima geschikt is voor hergebruik. Wij zetten het kunstgras graag weer goedkoop in de markt, waar jij als consument dan ook van kunt profiteren. ons jonge en enthousiaste team adviseert jou graag vrijblijvend. In ons magazijn in Geffen laten we je graag diverse soorten goedkoop kunstgras zien. Waarschijnlijk raak ook jij snel overtuigd van alle voordelen van tweedehands kunstgras. Goedkoop kunstgras kopen wordt zo wel heel erg aantrekkelijk!

Ons kunstgras assortiment

Wij hebben ons assortiment goedkoop kunstgras opgedeeld in de volgende categorieën:

Ons assortiment bestaat uit vaste producten van exclusieve kwaliteit. Ook bieden wij kunstgras restanten en kunstgras coupons aan. Deze kopen wij op door heel Europa. Naast dit assortiment bieden we een uniek concept, namelijk de kunstgras veiling. Het werkt heel simpel: plaats je bod en wie weet koop jij het door jou gekozen kunstgras tegen een bodemprijs!

Goedkoop kunstgras voor jouw eigen project

Wellicht heb je al heel lang gras in jouw tuin liggen. Het ene moment ben je er heel blij mee, het andere moment helemaal niet. Dat het gras bij de buren groener is, dat vind je niet zo belangrijk. Dat jouw gras met periodes geel is, daar baal je van. Je wil gewoon een egale, groene grasmat. Je hebt wel eens van kunstgras gehoord, maar dat lijkt je eigenlijk helemaal niets. Herken je dit? Ook mensen als jou zien wij regelmatig bij Kunstgrasveiling. Ze horen verhalen over kunstgras en raken opeens nieuwsgierig, en daarna enthousiast. Ze ontdekken hoe uniek ons concept is. Goedkoop kunstgras is voor iedereen binnen handbereik, ook voor jou.

Goedkoop en sterk kunstgras voor zakelijke toepassingen

Ben je verantwoordelijk voor het terrein van jouw school of sportvereniging? Dan vraag je je vast ook wel eens af of kunstgras kopen goedkoop kan. Want ja, kunstgras spreekt jou aan, misschien heb je er zelfs al ervaring mee. Maar je schrikt soms van de prijzen. Dat kunstgras kopen goedkoop kan, dat laten wij al jaren dagelijks zien. Goedkoop kunstgras zegt niets over de kwaliteit. Daar staan wij namelijk garant voor. Kunstgras goedkoop aanbieden is één, maar de goede eigenschappen van kunstgras moeten natuurlijk wel overeind blijven. Met goedkoop kunstgras kopen maak je goede sier bij jouw werkgever. Je krijgt een prima kwaliteit goedkoop kunstgras. Kunstgras waar je mee thuis kunt komen, en bij jouw werkgever dus. Naast het aanbieden van een vast en wisselend assortiment goedkoop kunstgras, zijn wij ook een kunstgras veiling. In onze veiling kun je bieden op jouw uitgezochte kunstgras. Jij bepaalt dus zelf hoe goedkoop kunstgras kopen kan zijn. Een uniek concept, met een prachtig product, waar je vele jaren plezier van hebt!

De voordelen van goedkoop kunstgras

Kunstgras heeft veel voordelen. Zo is kunstgras altijd groen, hoe warm en droog het ook is. Geen zorgen om jouw kunstgrasmat dus. Verticuteren, mos weghalen, gele plekken? Je hebt er nooit meer mee te maken. Ook goedkoop kunstgras is onderhoudsvrij. Wij vinden dat kunstgras voor veel meer mensen betaalbaar moet zijn. Wij maken kunstgras kopen betaalbaar! Als je graag geld overhoudt voor andere leuke dingen, dan is goedkoop kunstgras kopen een goede zet.

Is goedkoop kunstgras leggen moeilijk?

Dit is een vraag die vaak aan ons wordt gesteld. Het antwoord is simpel. Nee, kunstgras leggen is niet moeilijk. Je krijgt zeer uitgebreide leginstructies bijgeleverd bij jouw aankoop. Duidelijke tekst en een video, beide spreken voor zich. Je zal trots zijn op jezelf als je dadelijk een mooie deal hebt gemaakt met goedkoop kunstgras, en die strakke mat ook nog eens zelf hebt gelegd. Je kunt ook kiezen voor onze kunstgras legservice, in dit geval komen wij het kunstgras bij jou leggen. Interesse? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Mocht je hier totaal niet uitkomen en ben je toch opzoek naar specialisten die jou kunstgrastuin kunnen realiseren kun je altijd ons contactformulier invullen en vragen naar de mogelijkheden. Wij kunnen je helpen met veel vragen over het aanleggen van kunstgras of je doorsturen naar een van onze partners die jouw tuin wel kunnen realiseren!